Domki Letniskowe U Marcina / domki kempingowe

Dane teleadresowe
adres: Wczasowa, 64-234 Wieleń
woj. wielkopolskie
Zobacz na mapie
telefon: 509 838 xxx Pokaż numer
email: Wyślij email
ocena: Brak | Dodaj opinię
Domki 2, 3, 4, 5, 6 os z łazienkami. Ośrodek posiada własna plaże. (do plaży 10m)

Przyczepy kempingowe, pole namiotowe


Pokoje 2, 3, 4, 6 os. (do plaży ok 150 - 200m)
W każdym pokoju łazienka, wc, aneks kucheny, TV, lodówka, czajnik

Zapraszamy na: spływy kajakowe, zielone szkoły, wyjazdy integracyjne
w ofercie posiadamy:

- przejazdy bryczką
- przelot motolotnia
- rejsy żaglówkami do jeziorze
- banan 5 osobowy, kółko, wakeboard - NOWOŚĆ
- paintball
- gry integracyjne
- wieczorne biesiadowanie przy ognisku nad samym jeziorem


WYPOŻYCZALNIA SPRZETU PŁYWAJACEGO:
kajaki, rowerki wodne, łódz wędkarska, żaglówke omega, mak, windsurfing

Wypożyczalnia rowerów: trekingowych, górskich i bmx

Ośrodek posiada świetlice: ping - pong, piłkarzyki, internet c@fe, tv miejsca parkingowe, ognisko, gril, pole namiotowe, pomosty: wędkarski i żeglarski.

Atrakcje: pływanie kajakami, rowerkami wodnymi, żeglowanie żaglówkami, windsurfing i kajting, wędkarstwo, jazda kona lub bryczką, wycieczki rowerowe po szlakach turystycznych, dancingi i dyskoteki (wekendy), ognisko lub gril.

Organizujemy spływy kajakowe:
  • jednodniowe
  • wielodniowe
  • studenckie
  • firmowe
  • rodzine
Wypożyczając u nas kajaki możecie Państwo przepłynąć Konwaliowy Szlak Kajakowy jeden z najpiękniejszych szlaków kajakowych w Polsce wytyczony na terenie Przemęckiego Parku Krajobrazowego jest atrakcją dla każdego turysty, który ceni sobie piękno krajobrazu i obcowanie z naturą. Osobliwością Wyspy Konwaliowej, ścisłego rezerwatu przyrody jest występowanie tu unikatowej różowej odmiany konwali, niespotykanej w żadnym inym miejscu w Polsce.

Galeria Ptaków rzeźbionych w drewnie wykonana przez Mariana Murka powstała w 1995 roku. Na dwóch poziomach eksponowanych jest 300 ptaków wykonanych w naturalnej wielkości i ubarwieniu, występujących w Przemęckim Parku Krajobrazowym. Zwiedzaniu towarzyszą naturalne głosy ptaków. Ekspozycja została zaranżowana na wzór naturalnego środowiska - wśród dębów. Ze względu na unikalny charakter galerię co roku odwiedza kilkanaście tysięcy osób z kraju i zagranicy. Ekspozycję można zwiedzać codzienie od godziny 900 - 2000.

Parowozownia Wolsztyn jest nadal czyną lokomotywownią, z której codzienie wydawane są parowozy do prowadzenia planowych pociągów pasażerskich na trasach do Poznania i Leszna. Jest to jedyne takie miejsce gdzie można obejrzeć warsztaty, maszyny i urządzenia oraz ine obiekty zaplecza technicznego służące utrzymaniu i naprawie parowozów. Nie jest to skansen ani muzeum specjalnie utworzone dla prezentacji parowozów i ich zaplecza, ale czyna od ponad 100 lat prawdziwa parowozownia. Tylko tutaj codzienie można zobaczyć gorący, buchający parą parowóz.

Wieża widokowa w olejnicy została uroczyscie otwarta 22 Lipca 2009 roku. Ten wzniesiony w 2009roku obiekt został współfinansowany przez Urzęd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego, Gminę Przemęt, Dyrekcje Zespołów Parków Krajobrazowych Województwa Wielkopolskiego, Powiat Wolsztyński oraz Nadleśnictwo Kościan a koszt budowy to kwota około 50 tyś. zł. Celem budowy było ukazanie Piękna Przemeckiego parku Krajobrazowego oraz monitorowanie zagorzenia pożarowego Lasów. Konstrukcja wieży wykonana jest z drewna, na pale nośne składają się pnie z modrzewia. Wieża leży na terenie Nadleśnictwa Olejnica w pobliżu jeziora Górskiego i Olejnickiego. Wybudowana została w miejscu dawnej wieży triangulacyjnej na wzgórzu które nosi potoczną nazwę? Januszowe wzgórze" a jego wierzchołek sięga wysokości 92m. n. p. m. Całkowita wysokość wieży wynosi 19,5m i aby dostać się na najwyższy taras widokowy należy pokonać 80 drewnianych schodów. Wykonawcą wieży jest pan Szymon Jęśkowiak z Brena. Poza dostrzegalniami p.poż betonowymi wieżami wykonanymi przez lasy Państwowe wieża w Olejnicy jest najwyższym tego typu obiektem w Wielkopolsce.

Wieleń Zaobrzański
- wieś w Polsce położona w województwie wielkopolskim, w powiecie wolsztyńskm, w gminie Przemęt nad Jeziorem Wieleńskim na obszarze Przemęckiego Parku Krajobrazowego, w połowie drogi pomiędzy Wolsztynem i Wschową (droga wojewódzka nr), na trasie szlaku cysterskiego.

Wieleń Zaobrzański jest ośrodkiem letniego wypoczynku i wraz z otaczającymi ją jeziorami i lasami daje możliwość uprawiania turystyki rowerowej, pieszej i wodnej. Znajduje się tutaj wiele ośrodków wypoczynkowych, domków campingowych, pole namiotowe i baza gastronomiczna. Przez Wieleń i Jezioro Wieleńskie przechodzi wodny kajakowy "Szlak Konwaliowy".

Odległości do miast i wsi Głogów - 45 km. Wolsztyn - 25 km. Wschowa - 25 km. Leszno - 30 km. Poznań - 90 km. Wrocław - 145 km. Warszawa - 370 km. Wijewo - 3 km. Osłonin - 1 km. Kaszczor - 2 km. Przemęt - 14 km. Boszkowo - 10 km. Mochy - 6 km. Polkowice - 65 km. Lubin - 80 km.

Cennik:

Pierwsza cena dotyczy miesięcy poza sezonem, druga cena sezonu (lipiec, sierpień)

Domki z łazienkami:

Domek 2 os. od 100 - 120 zł doba
Domek 3 os. od 135 - 165 zł doba
Domek 4 os. od 200 - 240zł doba
Domek 5 os. od 225 - 290 zł doba
Domek 6 os. od 240 - 320 zł doba

Pokoje cennik:

Pokój 2 os. 100 - 120 zł doba
Pokój 3 os. 120 - 150 zł doba
Studio 3 os. 130 - 160zł doba
Pokój 4 os. 160 - 180 zł doba
Studio 4+2 os. 220 - 250zł doba
Przyczepa kempingowa 4 os od 100 - 120 zł doba

Wiecej informacji na naszej stronie internetowej

Ośrodek Wczasowy, U MARCINA
ul.Wczasowa 40
Wieleń 64-234
(recepcja) tel; 509-838-565 (065) 549-91-22
e - mail: marcin_walkowiak@hotmail.com
www.domkiumarcina.pl
Oferujemy:
  • pokoje 2, 3, 4, 5 - osobowe
  • noclegi od 40 do 60 zł
  • 100 miejsc noclegowych
Ogłoszenie aktualizowano: 2018-02-02 10:21:42

Domek

domki Wieleń
MIeszanko położone 50m od jeziora składające się z salonu wraz aneksem kuchenym,... Noclegi już od 15 zł

Sunset

domki Wieleń
Całoroczny dom nad jeziorem Wieleńskim do wynajęcia.Og rodzona posesja z domem... Noclegi już od 40 zł

Domki Letniskowe

domki Wieleń
Domki letniskowe w Wieleniu Zaobrzańskim . Pięknie położona miejscowość w okolicach... Noclegi już od 35 zł

Domek Nad...

domki Wieleń
Witam i zapraszam na wypoczynek w spokojnym i cichym miejscu, w ofercie polecam domki 50m... Noclegi już od 30 zł