Domki Letniskowe U Marcina / domki kempingowe

Dane teleadresowe
adres: Wczasowa, 64-234 Wieleń
woj. wielkopolskie
Zobacz na mapie
telefon: 509 838 xxx Pokaż numer
email: Wyślij email
ocena: Brak | Dodaj opinię
Domki 2, 3, 4, 5, 6 os z łazienkami. Ośrodek posiada własna plaże. (do plaży 10m)

Przyczepy kempingowe, pole namiotowe


Pokoje 2, 3, 4, 6 os. (do plaży ok 150 - 200m)
W każdym pokoju łazienka, wc, aneks kucheny, TV, lodówka, czajnik

Zapraszamy na: spływy kajakowe, zielone szkoły, wyjazdy integracyjne
w ofercie posiadamy:

- przejazdy bryczką
- przelot motolotnia
- rejsy żaglówkami do jeziorze
- banan 5 osobowy, kółko, wakeboard - NOWOŚĆ
- paintball
- gry integracyjne
- wieczorne biesiadowanie przy ognisku nad samym jeziorem


WYPOŻYCZALNIA SPRZETU PŁYWAJACEGO:
kajaki, rowerki wodne, łódz wędkarska, żaglówke omega, mak, windsurfing

Wypożyczalnia rowerów: trekingowych, górskich i bmx

Ośrodek posiada świetlice: ping - pong, piłkarzyki, internet c@fe, tv miejsca parkingowe, ognisko, gril, pole namiotowe, pomosty: wędkarski i żeglarski.

Atrakcje: pływanie kajakami, rowerkami wodnymi, żeglowanie żaglówkami, windsurfing i kajting, wędkarstwo, jazda kona lub bryczką, wycieczki rowerowe po szlakach turystycznych, dancingi i dyskoteki (wekendy), ognisko lub gril.

Organizujemy spływy kajakowe:
  • jednodniowe
  • wielodniowe
  • studenckie
  • firmowe
  • rodzine
Wypożyczając u nas kajaki możecie Państwo przepłynąć Konwaliowy Szlak Kajakowy jeden z najpiękniejszych szlaków kajakowych w Polsce wytyczony na terenie Przemęckiego Parku Krajobrazowego jest atrakcją dla każdego turysty, który ceni sobie piękno krajobrazu i obcowanie z naturą. Osobliwością Wyspy Konwaliowej, ścisłego rezerwatu przyrody jest występowanie tu unikatowej różowej odmiany konwali, niespotykanej w żadnym inym miejscu w Polsce.

Galeria Ptaków rzeźbionych w drewnie wykonana przez Mariana Murka powstała w 1995 roku. Na dwóch poziomach eksponowanych jest 300 ptaków wykonanych w naturalnej wielkości i ubarwieniu, występujących w Przemęckim Parku Krajobrazowym. Zwiedzaniu towarzyszą naturalne głosy ptaków. Ekspozycja została zaranżowana na wzór naturalnego środowiska - wśród dębów. Ze względu na unikalny charakter galerię co roku odwiedza kilkanaście tysięcy osób z kraju i zagranicy. Ekspozycję można zwiedzać codzienie od godziny 900 - 2000.

Parowozownia Wolsztyn jest nadal czyną lokomotywownią, z której codzienie wydawane są parowozy do prowadzenia planowych pociągów pasażerskich na trasach do Poznania i Leszna. Jest to jedyne takie miejsce gdzie można obejrzeć warsztaty, maszyny i urządzenia oraz ine obiekty zaplecza technicznego służące utrzymaniu i naprawie parowozów. Nie jest to skansen ani muzeum specjalnie utworzone dla prezentacji parowozów i ich zaplecza, ale czyna od ponad 100 lat prawdziwa parowozownia. Tylko tutaj codzienie można zobaczyć gorący, buchający parą parowóz.

Wieża widokowa w olejnicy została uroczyscie otwarta 22 Lipca 2009 roku. Ten wzniesiony w 2009roku obiekt został współfinansowany przez Urzęd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego, Gminę Przemęt, Dyrekcje Zespołów Parków Krajobrazowych Województwa Wielkopolskiego, Powiat Wolsztyński oraz Nadleśnictwo Kościan a koszt budowy to kwota około 50 tyś. zł. Celem budowy było ukazanie Piękna Przemeckiego parku Krajobrazowego oraz monitorowanie zagorzenia pożarowego Lasów. Konstrukcja wieży wykonana jest z drewna, na pale nośne składają się pnie z modrzewia. Wieża leży na terenie Nadleśnictwa Olejnica w pobliżu jeziora Górskiego i Olejnickiego. Wybudowana została w miejscu dawnej wieży triangulacyjnej na wzgórzu które nosi potoczną nazwę? Januszowe wzgórze" a jego wierzchołek sięga wysokości 92m. n. p. m. Całkowita wysokość wieży wynosi 19,5m i aby dostać się na najwyższy taras widokowy należy pokonać 80 drewnianych schodów. Wykonawcą wieży jest pan Szymon Jęśkowiak z Brena. Poza dostrzegalniami p.poż betonowymi wieżami wykonanymi przez lasy Państwowe wieża w Olejnicy jest najwyższym tego typu obiektem w Wielkopolsce.

Wieleń Zaobrzański
- wieś w Polsce położona w województwie wielkopolskim, w powiecie wolsztyńskm, w gminie Przemęt nad Jeziorem Wieleńskim na obszarze Przemęckiego Parku Krajobrazowego, w połowie drogi pomiędzy Wolsztynem i Wschową (droga wojewódzka nr), na trasie szlaku cysterskiego.

Wieleń Zaobrzański jest ośrodkiem letniego wypoczynku i wraz z otaczającymi ją jeziorami i lasami daje możliwość uprawiania turystyki rowerowej, pieszej i wodnej. Znajduje się tutaj wiele ośrodków wypoczynkowych, domków campingowych, pole namiotowe i baza gastronomiczna. Przez Wieleń i Jezioro Wieleńskie przechodzi wodny kajakowy "Szlak Konwaliowy".

Odległości do miast i wsi Głogów - 45 km. Wolsztyn - 25 km. Wschowa - 25 km. Leszno - 30 km. Poznań - 90 km. Wrocław - 145 km. Warszawa - 370 km. Wijewo - 3 km. Osłonin - 1 km. Kaszczor - 2 km. Przemęt - 14 km. Boszkowo - 10 km. Mochy - 6 km. Polkowice - 65 km. Lubin - 80 km.

Cennik:

Pierwsza cena dotyczy miesięcy poza sezonem, druga cena sezonu (lipiec, sierpień)

Domki z łazienkami:

Domek 2 os. od 100 - 120 zł doba
Domek 3 os. od 135 - 165 zł doba
Domek 4 os. od 200 - 240zł doba
Domek 5 os. od 225 - 290 zł doba
Domek 6 os. od 240 - 320 zł doba

Pokoje cennik:

Pokój 2 os. 100 - 120 zł doba
Pokój 3 os. 120 - 150 zł doba
Studio 3 os. 130 - 160zł doba
Pokój 4 os. 160 - 180 zł doba
Studio 4+2 os. 220 - 250zł doba
Przyczepa kempingowa 4 os od 100 - 120 zł doba

Wiecej informacji na naszej stronie internetowej

Ośrodek Wczasowy, U MARCINA
ul.Wczasowa 40
Wieleń 64-234
(recepcja) tel; 509-838-565 (065) 549-91-22
e - mail: marcin_walkowiak@hotmail.com
www.domkiumarcina.pl
Oferujemy:
  • pokoje 2, 3, 4, 5 - osobowe
  • noclegi od 40 do 60 zł
  • 100 miejsc noclegowych
Ogłoszenie aktualizowano: 2018-02-02 10:21:42

Domek Letniskowy...

domki Wieleń
Komfortowy apartament z widokiem na jezioro, idealny dla rodziny z dziećmi (max. 4... Noclegi już od 30 zł

Sunset

domki Wieleń
Całoroczny dom nad jeziorem Wieleńskim do wynajęcia.Og rodzona posesja z domem... Noclegi już od 40 zł

Domki Letniskowe

domki Wieleń
DO WYNAJĘCIADOM KI NAD JEZIOREMW WIELENIU ZAOBRZAŃSKIM Wieleń Zaobrzański to wieś... Noclegi już od 40 zł

Domki Letniskowe

domki Wieleń
Super lokalizacja! dwa domki letniskowe położone przy samym jeziorze! każdy mieści... Noclegi już od 40 zł